Wykonujemy profesjonalny haft komputerowy.


Haft komputerowy znakujący odzież jest to proces wykonywania haftów na odzieży za pomocą specjalistycznego sprzętu i oprogramowania, które pozwala na precyzyjne umieszczenie haftu na odzieży.


Ta metoda jest szczególnie przydatna do znakowanie odzieży firmowej, mundurów, odzieży specjalistycznej lub ubrań z logo. Haft komputerowy znakujący odzież pozwala na tworzenie trwałych i estetycznie wyglądających haftów, które są odporne na pranie i zużycie.

Dzięki zastosowaniu tej metody możliwe jest również wykonanie skomplikowanych i precyzyjnych wzorów, a także umieszczanie haftów na trudno dostępnych miejscach na odzieży.

Nasze realizacje cechują się wyjatkową precyzją wykonania oraz użytecznością.


Dzięki temu możemy zagwarantować Tobie satysfakcję z projektu oraz przyjemność z użytkowania.


Współpracujemy z agencjami reklamowymi, producentami odzieży, twórcami marek odzieżowych, klubami sportowymi, projektantami, ale również bezpośrednio z firmami oraz z osobami prywatnymi.


Posiadamy nowoczesny park maszynowy, pozwalający sprostać najtrudniejszym wymogom klienta. Korzystamy z najlepszych nici i surowców tak aby rezultat końcowy był trwały, modny i w dobrym stylu. Gwarantujemy wysoką jakość usług – nasze hafty komputerowe nie tracą koloru ani formy podczas prania, można też swobodnie prasować je żelazkiem, choć sama powierzchnia haftu docelowo tego nie wymaga.

Zapraszamy do współpracy!
Skontaktuj się z nami: +48 795 021 281